Zalety grzejników płytowych Buderus


5
(1)

Zastanawiasz się nad wyborem grzejników do swojego nowego domu? Na rynku jest spory wybór rozmaitych marek grzejników płytowych. Zachęcamy do zapoznania się z argumentami przemawiającymi za tym, aby wybrać grzejniki marki Buderus.

To prawda, że wiele osób przy wyborze grzejników kieruje się przede wszystkim ceną. Powodem tego są zazwyczaj po prostu ograniczone fundusze na instalację centralnego ogrzewania. Ale czy na pewno warto tutaj na siłę oszczędzać? Musimy pamiętać, że niska cena grzejników niektórych marek, tzw grzejników hipermarketowych z czegoś wynika. Być może zastosowano kiepskiej jakości blachę, może spawy są nietrwałe lub zastosowano gorszą jakościowo farbę. Co można powiedzieć pod tym względem o grzejnikach marki Buderus?

Typowy panelowy grzejnik Buderus

Typowy panelowy grzejnik Buderus

Trzeba przyznać, że grzejniki marki Buderus cieszą się tak dużą popularnością w dużej mierze ze względu na ich dobry stosunek jakości do ceny. Wykonano je z dobrej jakości blachy. Co bardzo istotne zastosowano wysokiej klasy lakier proszkowy, dzięki czemu farba tak łatwo nie odpryskuje przy ewentualnych uderzeniach. I co bardzo istotne – farba jest odporna na działanie wysokiej temperatury wody w instalacji. W związku z tym nie zżółknie szybko, nawet, gdy zdarzy ci się czasem zagotować wodę w otwartej instalacji grzewczej. Tanie grzejniki stalowe bardzo łatwo korodują, gdy są zamontowane w pomieszczeniu, w którym jest duża wilgotność powietrza, np. w łazience. Od spodu grzejnika pojawia się na coraz to większej powierzchni brzydka plama rdzy. Grzejniki Buderus ze względu właśnie na dobrej jakości lakier i farbę tak łatwo nie skorodują.

Kolejnym niewątpliwym atutem w/w grzejników jest wysoka jakość blachy i spawów łączących elementy grzejnika. Dzięki temu grzejnik będziemy bezawaryjnie użytkować przez całe dziesięciolecia. Co ciekawe różne elementy grzejników są dostępne także jako części zamienne w serwisie Buderus.

Zastanawiasz się jeszcze nad wyborem grzejników? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i zapytaj o wycenę. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom!

Zapisz

Oceń ten artykuł!

Kliknij aby ocenić!

Aktualna ocena artykułu 5 / 5. Ile osób oceniło: 1

Na razie brak ocen, bądź pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *