Wesele na peryferiach – poznaj jego zalety


0
(0)

Coraz więcej nowożeńców decyduje się na organizację wesela nie w centrum miasta, ale raczej na jego dalekich obrzeżach. Z czego to wynika? Poznaj zalety sal weselnych zlokalizowanych na peryferiach miast.

Oczywiście każdy ma inne priorytety jeśli chodzi o organizację wesela. Nie bez znaczenia też pozostaje zasobność portfela osób finansujących imprezę. Niemniej zorganizowanie przyjęcia weselnego poza ścisłym centrum niesie za sobą szereg zalet. Można cieszyć się nie tylko niezmąconym spokojem, ale też bardzo często dodatkową urokliwą przestrzenią na zewnątrz obiektu.

Kontakt z przyrodą

Coraz modniejsze stają się wesela w okolicy Krakowa organizowane w stylu wiejskim, z licznymi motywami rustykalnymi. Obiekty zlokalizowane w różnych bardziej odosobnionych miejscach bardzo często są stylizowane właśnie w ten sposób. Możliwość przebywania na świeżym powietrzu praktycznie zawsze spotyka się z wielką aprobatą bawiących się na weselu dzieci. Wiele obiektów weselnych w swoich obejściach obejmuje także plac zabaw, huśtawki czy wiaty, w których można przeczekać deszcz. Przebywanie na weselu niewątpliwie bardzo uprzyjemni także bliskość lasu, łąk, jeziora lub rzeki.

Wesele w Witkowej Chacie

Wesele w Witkowej Chacie

Zdecydowanie się na lokal, który udostępnia także duże, zadbane podwórze otwiera także dodatkowe możliwości rozrywkowe. Możliwe jest na przykład zorganizowanie dodatkowej strefy weselnej w stylu garden party z kucharzem obsługującym grilla, oczkiem wodnym, lampionami czy nawet fajerwerkami. Wesele zorganizowane w centrach miejskich będzie uboższe o tego typu atrakcje. Gościom na pewno jest bardzo przyjemnie, gdy wychodząc z sali weselnej nie muszą słuchać miejskiego zgiełku, a mogą z kolei cieszyć się kojącą ciszą.

Rozsądniejsze ceny wesela

Obiekty zlokalizowane na peryferiach lub tuż za granicami dużych miast mają bardzo często dużo korzystniejszą cenowo ofertę w porównaniu z obiektami o podobnym standardzie a zlokalizowanymi bliżej centrum. Dzięki temu osoby o ograniczonym budżecie mogą zorganizować bardziej urozmaicone wesele. Niższe ceny nabierają dodatkowego znaczenia w przypadku, gdy potrzebujemy zapewnić przynajmniej części gości weselnych przyzwoity nocleg. Przeglądając sale weselne w hotelach warto zwrócić uwagę na dostępność, jakość i cenę pokoi hotelowych.

Ostatnią korzyścią, o jakiej wspomnimy na koniec jest fakt, że na weselu zorganizowanym w bardziej odosobnionym miejscu na pewno będziemy mieli mniej nieproszonych gości niż to bywa w przypadku wesel urządzanych w centrach miejskich. Dzięki temu łatwiej będzie uniknąć nieprzyjemnych, nieprzewidzianych sytuacji.

Oceń ten artykuł!

Kliknij aby ocenić!

Aktualna ocena artykułu 0 / 5. Ile osób oceniło: 0

Na razie brak ocen, bądź pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *