Możliwości tapet dekoracyjnych


0
(0)

Kiedy planujesz wykończenie mieszkania i zastanawiasz się w jaki sposób w swojej aranżacji zastosować tapety ścienne to mam nadzieję, że zainspiruje cię niniejszy artykuł.

Dzisiaj w wielu profesjonalnych aranżacjach wnętrz uwzględnia się przeróżnego gatunku tapety na ścianę. Nie ma się co takiej sytuacji dziwić, przecież tapeta może w wspaniały sposób odświeżyć każde miejsce. Możliwości tapet ściennych są niemal nieograniczone, granice ich wykorzystania wyznacza jedynie wyobraźnia nasza lub opłaconego projektanta wnętrz oraz oczywiście portfel przeznaczony na zamówienie tapet .

Jaki koszt tapet ściennych
Różnorodność cen tapet dekoracyjnych jest naprawdę duża. Możemy wyszukać tapety już nawet za 20 za paczkę w promocjach w marketach budowlanych oraz w lokalnych sklepach oferujących tapety. Po drugiej stronie skali znajdziemy ekskluzywne dekoracje ścienne wyprodukowane np. z ciekłego szkła, lub panele naścienne – ceny tego typu tapet sięgają kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Najwięcej osób wykańczających mieszkanie nie jest jednak chętna kupować aż tak drogich produktów.

Różnorodność producentów 
Okazuje się, że mnóstwo ludzi wybiera tapetę nie po prostu wyszukując pożądany wzór, ale stricte z oferty jednego wybranego producenta. Niejednokrotnie jest tak, że podoba się nam gust ukazywany przez różnych projektantów tapet. Albo kogoś mogła urzec określona wybrana kolekcja danego producenta. W naszym kraju znajdziemy między innymi marki: Casamance, AS Creation, Coordonne, Zambaiti Parati, Brewster, Deco4walls oraz York .

Tapeta w sypialni

Tapeta w sypialni, źródło wszystkich zdjęć w artykule: innetapety.pl

Rozmaite wzory geometryczne także mają niezwykłe możliwości dekoracyjne. Do raczej najpopularniejszych dzisiaj wzorów geometrycznych są tapety w paski. Tapety tego typu mają bardzo wiele zastosowań. Perfekcyjnie spiszą się jasne, pastelowe ciepłe szerokie paski w aranżacji jasnej sypialni. Z drugiej strony wąziutkie różnobarwne paseczki potrafią dać wnętrzu oryginalnego ekskluzywnego stylu.

Wiele zależy po prostu od tego jaki efekt chcemy stworzyć. Poniżej przykładowe tapety z kolekcji tapety versace ze sklepu innetapety.pl .

Oceń ten artykuł!

Kliknij aby ocenić!

Aktualna ocena artykułu 0 / 5. Ile osób oceniło: 0

Na razie brak ocen, bądź pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *